KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12419451
nr 1241 9451
J c v h Heijden, Landskap med kanal, signerad. Olja på duk, 38x59
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 18 mars 2019
kl 18:47:31
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
400 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)